بهترین زمان خرید طلا و جواهر

خرید طلا و جواهر همیشه برای خانم‌ها و بعضاً آقایان خوشایند می‌باشد. این علاقه به غیر از مواقع مناسبتی مانند عروسی‌ها و جشن‌ها شرکت در میهمانی‌ها، بعنوان یک مدل سرمایه‌گذاری کم ریسک نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

برای اینکه این سرمایه‌گذاری برای شما سودآور شود و شما بتوانید از خرید خود راضی باشید، نکاتی را می‌بایست مورد توجه قرار دهید. در اینجا، چند نکته درخصوص بهترین زمان خرید و اینکه چه وقت طلا و جواهر بخریم تا سود بیشتری کنیم، با شما به اشتراک می‌گذارم.

 

وقتی تصمیم به خرید جواهرات طلا گرفته‌اید چنانچه موارد زیر را رعایت کنید، می‌توانید درخرید خود بیشتر سود کنید.

  • خارج از فصل بخرید
  • واسطه ها و دلالان طلا و جواهر را از خریدتان حذف کنید
  • از فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای فروش طلا و جواهر خرید نکنید

1. خارج از فصل بخرید.

به نظر می‌رسد این مورد خیلی واضح است. با این حال بسیاری از مردم آن را فراموش می‌کنند. بسیاری از طلا و جواهرات فروشی‌ها در فصل خرید و فروش و جشن‌ها وقتی از قبل می‌دانند فروش بالایی دارند، قیمت‌ها را افزایش می‌دهند و یا تخفیف نمی‌دهند.

بعنوان مثال قبل از روز زن یا ولنتاین قیمت‌ها به طور تصاعدی افزایش می‌یابد. مثال دیگر (درست قبل از) اعیاد و شروع جشن‌های عروسی است.

وقتی شما بعد از این زمان‌ها مثلاً بعد از عید خرید کنید، قیمت ها به طور کلی کمی پایین‌تر هستند.

2. واسطه ها و دلالان طلا و جواهر را حذف کنید.

دلیلی ندارد که ما همیشه اصرار داشته باشیم که مستقیماً از یک فرد یا فروشگاه طلا و جواهر، که دوستمان است یا قبلاً خرید خوبی انجام داده‌ایم، خرید کنیم.

اگر دقت داشته باشیم و قیمت‌ها را در فروشگاه‌های طلا و جواهر و حتی فروشگاه‌های آنلاین بررسی و جستجو کنیم، دست دلالان و واسطه‌ها کوتاه شده و شما خرید خود را مستقیماً از فروشنده اصلی انجام خواهید داد.

این کار برابر است با هزینه‌های کمتر در خرید طلا و جواهر برای شما.

3. از فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای طلا و جواهر خرید نکنید.

فروشگاه‌های زنجیره ای بزرگ بین المللی طلا و جواهر (بعنوان مثال فروشگاه سوارفسکی) معمولاً طلا و جواهرات (الماس) را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

ممکن است فکر کنید با این کار قیمت محصولات آنها هم پایین‌تر است. اما اینگونه نیست.

فروشگاه‌های زنجیره ای بزرگ (بین المللی) طلا و جواهر ممکن است از مزایای خرید عمده برخوردار باشند. اما خرید از فروشگاه بزرگ یعنی به هیچ وجه نمی‌توانید در مورد قیمت مذاکره و چانه‌زنی کنید و دقیقاً همان قیمتی را برای محصول باید بپردازید که روی اتیکت ثبت شده است.

از این گذشته،کارکنان فروشگاه زنجیره های جواهرات عمومی، معمولاً تجربه کمی در رابطه با شناخت جواهرات خاص دارند. البته، آنها از جواهرات اطلاع دارند. اما بعنوان مثال الماس در نوع خود یک حرفه است. و در آخر، آنها اغلب ضمانت گسترده (مادام العمر) مانند یک ارتباط دوسویه با شما ندارند.

فروشگاه آنلاین طلا و جواهرات روژین با کلسیونی از جدیدترین و بروزترین محصولات آماده و سفارشی شامل انگشتر جواهر دستبند برلیانسرویس جواهرنیم ست جواهرحلقه و پشت حلقه جواهر و گوشواره جواهر توانسته با هر سلیقه‌ای هماهنگ و علاقه‌مندان جواهرات را به ذوق آورد.

 

فروشگاه آنلاین طلا و جواهرات روژین

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها (4)

خیلی خوب که مستقیماً از فروشنده اصلی بتوانیم خرید بکنیم.

فروشگاه آنلاین طلا و جواهر خیلی خوبه قبل از خرید اطلاعات خوبی در اختیار مشتریانش میگذارد.

کاملا درست ت هست زمان عروسی و جشن ها خرید طلا نداشته باشیم.

من هر زمان پول هایم را یک جا جمع کنم سعی میکنم یک انگشتر جواهر بخرم چون واقعا دوست دارم.

ارسال یک دیدگاه