4 مدل انگشتر برای نماد مراحل رابطه

انگشتر و حلقه های جواهر هزاران سال است که بخشی از فرهنگ مردم و نمایانگر مراحل مختلف یک رابطه هستند. آنها نمادی از تعهد بوده و اغلب برای یک عمر زندگی مشترک به دست انداخته می‌شوند.

در اینجا انواع حلقه ها و انگشترهای جواهر مورد استفاده در مراحل مختلف یک رابطه مشترک را برای شما معرفی می‌نمائیم:

 

انگشتر شماره 1 – حلقه‌های وعده ، قول یا نشان

انگشتر نشان

انگشتر نشان زیبا

حلقه نشان و وعده هنگامی که رابطه جدی است ، هدیه داده می‌شود ، اما به معنی نامزدی نیست. یعنی هیچ قانون یا آداب و رسوم سنتی برای حلقه‌های وعده وجود ندارد. زمان مبادله و نحوه انجام آن هم به زوجین بستگی دارد.

حلقه‌های وعده از نظر بودجه و سبک معمولاً قیمت کمتری نسبت به حلقه‌های نامزدی دارند.

حلقه وعده روی انگشت حلقه انداخته می شود تا وقتی که در خواستگاری به حلقه نامزدی تبدیل شود. اگر شما یا شریک زندگی خود عاشق رنگ هستید ، به دنبال انگشتری باشید که با سنگ های قیمتی چند رنگ شده باشد!

 

انگشتر شماره 2 – حلقه‌های نامزدی

انگشتر نامزدی

حلقه نامزدی الماس شکل گرد

یک حلقه نامزدی تنها حلقه ای است که تعهد بر همه قطعات آن حکمرانی می‌کند. برخلاف حلقه نشان ، یک حلقه نامزدی غرق در سنت است.

از نظر تاریخی یک حلقه نامزدی نشان دهنده توافق رسمی برای ازدواج در آینده است، که این موضوع در جوامع تاریخی به معنای اتحاد و خانواده بود.

این روزها ، حلقه های نامزدی بیشتر مفهوم عاشقانه ای را دنبال می کنند. این حلقه زمانی داده می شود که زن و شوهر آماده ازدواج باشند و نشانه تعهد به عشق است !

بهتر است بدانیم حلقه ها باید از نظر سبک و بودجه متناسب با زن و شوهر باشند ، اما به طور سنتی ، حلقه نامزدی بیشتر علامتی است که اعلام می کند ما آماده ازدواج هستیم.

 

انگشتر شماره 3 – حلقه های عروسی

حلقه عروسی کلاسیک طلای زرد

حلقه های ازدواج یا انگشترهای عروسی، حلقه هایی هستند که زوجین در مراسم عروسی به دست هم می اندازند. به همین دلیل طراحی حلقه های عروسی کاربردی تر است – گاهی اوقات فقط یک حلقه فلزی گرانبهای ساده و بدون هیچ گونه الماس یا سنگ های قیمتی است.

با این حال ، انواع مختلفی از حلقه های ازدواج وجود دارد.

خانم های زیادی روزانه به انتخاب حلقه نامزدی  و ست های عروسی خود می پردازند. در این ست ها انگشتر عروسی و حلقه نامزدی طوری طراحی شده است که با هم انداخته شوند.

زمانی که با هم انداخته می شوند ، به نظر می رسد که در دست عروس یک انگشتر درخشان است و جدا به نظر نمی رسند.

 

انگشتر شماره 3 – حلقه های ست عروس و داماد

حلقه عروسی

تطبیق حلقه های عروسی مردان و زنان

اخیراً مد شده که حلقه های ازدواج عروس و داماد ست باشد. این جمله احساسی و مد روز توسط زن و شوهرهای زیادی بیان می کنید.

حلقه های ست عروسی یک روش زیبا برای گره زدن لحظه زیبای ازدواج به هم است و این ست ها از فلزات ساده ، تا سبک های الماس زیبا ساخته شده است.


در اینجا می‌توانید مدل های بیشتری از حلقه‌های عروسی را بررسی کنید.


انگشتر شماره 4 – حلقه‌های سالگرد و یادبود

انگشتر سالگرد ازدواج

حلقه ابدیت طلای سفید

پس از عروسی ، مناسبت های معروف دیگری برای خرید انگشتر وجود دارد. مانند سالگرد ازدواج ، تولد فرزندان ، تجدید عهد یا خرید خانه.

برای این مناسبت ها ، حلقه های ابدیت یکی از محبوب ترین سبک ها باقی مانده است.

از نظر سبک شناسی ، حلقه های ابدیت از نظر سادگی در طراحی به حلقه های ازدواج شباهت زیادی دارند. با این حال ، مانند تمام حلقه های دیگر که بین زوج ها رد و بدل می شود ، سبک شخصی و ارزش احساسی همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد!

حلقه های سالگرد لزوماً نباید هر روز انداخته شوند ، بنابراین یک حلقه کوکتل بزرگ که برای موارد خاص اختصاص داده شده است می تواند مناسب باشد.

 

سخن آخر

بنابراین ، چهار نوع اصلی حلقه وجود دارد که مراحل رابطه شما را مشخص می‌کند. از این میان آنها هم حلقه های نامزدی و عروسی مهمترین محسوب می‌شوند.

حالا شما در کدام مرحله از رابطه خود هستید و چگونه دوست دارید آن را به رخ بکشید؟

 

سورس: eBgroup

 

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها (1)

انگشتر جواهر برای نشان کردن بسیار زیبا و شیک است.

ارسال یک دیدگاه